KS Szczytniki pokonał 3:0 Kłosa II Zaniemyśl [Zdjęcia]

Paweł Wójkiewicz
KS Szczytniki pokonał 3:0 Kłosa II Zaniemyśl
KS Szczytniki pokonał 3:0 Kłosa II Zaniemyśl Paweł Wójkiewicz
KS Szczytniki pokonał 3:0 Kłosa II Zaniemyśl. Była to siódma kolejka rozgrywek klasy B Poznań I.

W siódmej kolejce (11.10) rozgrywek piłkarskich klasy B Poznań I KS Szczytniki pokonał 3:0 Kłosa II Zaniemyśl.

W przekroju całego spotkania piłkarze ze Szczytnik przeważali na boisku Kłosa w Zaniemyślu. Podopieczni Romana Niemira pozwolili sobie narzucić styl gry, jaki zaproponowali piłkarze ze Szczytnik. Drużyna trenowana przez Sebastiana Kleibera już w ósmej minucie gry objęła prowadzenie po strzale na długi słupek Karola Wolniewicza. Do końca pierwszej części spotkania wynik nie uległ zmianie, choć w 26 minucie Piotr Bartoszek (Kłos II Zaniemyśl) z odległości około dwóch metrów nie trafił w pustą bramkę rywali. Futbolówka ponad poprzeczką opuściła pole gry. Po zmianie stron to gospodarze zaczęli nadawać ton grze. W pierwszym kwadransie drugiej części spotkania nie wykorzystali przynajmniej trzech sytuacji na zmianę wyniku. W 70 minucie gry Karol Wolniewicz ponownie pokonał golkipera gospodarzy. W 82 minucie spotkania Wolniewicz stanął przed szansą na zdobycie hattricka w meczu. Kłosa przed utratą gola uratował Szymon Stachowiak. Dwie minuty później wynik spotkania ustalił Cezary Kieć.

Kłos II Zaniemyśl nadal pozostał liderem klasy B Poznań I. KS Szczytniki zajmuje ósme miejsce w tabeli.