Choć każdy z nas jest przekonany, że bez problemu potrafi komunikować się we własnym języku, to większość z nas nagminnie łamie zasady języka polskiego używając tych słów. Zobacz, które wyrażenia warto wyrzucić ze swojego słownika lub zmienić ich znaczenie na właściwie.


Hallo

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Alex (gość)

Bardzo dobrze,że poruszyliście ten temat.Aż rzygać się chce słuchając różnych bzdur wypowiadanych często w mediach przez znane osoby.Nie wspomnę już o życiu codziennym,we własnym środowisku.Pseudo-inteligenci uważają,że jak dużo razy użyją słowa ,,dokładnie" to czyni ich wypowiedź bardziej ważną.Od ,,dokładnych" są jeszcze lepsi CENTRALNI.Oni też bardzo chętnie nadużywają tego słowa nie znając jego znaczenia.Brawo dla redaktora za ciekawy temat.Proszę nie zwracać uwagi na MEGA przygłupów typu asex,Pulpi czy Twój Stary.To pewnie ćwierćinteligenci w czarnych garniakach,białych skarpetkach ze złotymi łańcuchami na szyi.

JUSTA (gość)

Ja bym dodała jeszcze obecnie używane przez dzisiejszą "mądrą" młodzież słowa:
PETARDA albo SZTOS. oo i słowo mega ? Co to w ogóle oznacza

TwojStary (gość)

Z projektem to MEGA BZDURA; slowo projekt uzywa sie do opisu przedsiewziecia ktore jest tymczasowe, unikalne, ograniczone budzetem, czasem i jakoscia (upraszczajac). Znowu zatrudniacie stazystow czy dziennikarstwo to juz dno dna:)? Niepozdrawiam