Już o 20:45 Lech Poznań zmierzy się z Ruchem Chorzów w 1/8 Pucharu Polski. Lechici po ligowej porażce z Lechią będą chcieli udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Trener Nenad Bjelica zabrał do Chorzowa dziewiętnastu zawodników.

– Niezależnie od tego z kim i gdzie gramy, zawsze chcemy narzucać nasz styl gry. W Chorzowie wyjdziemy na boisko po to, aby wygrać to spotkanie i awansować do kolejnej rundy – mówi Jan Bednarek, obrońca Lecha Poznań.

W 1/8 finału Pucharu Polski rozgrywane jest tylko jedno spotkanie, nie ma więc żadnego marginesu na błędy. Trener Nenad Bjelica doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego szczególnie dużo czasu poświęcił na rozpracowanie rywala.

- widziałem kilka meczów tego zespołu. Ostatnio grali w ustawieniu 4-2-3-1. Mają młodych zawodników, którzy grają w kadrze do lat 21. Przegrali ostatni mecz u siebie z Temaliką, ale to zespół, który gra dobrze w piłkę. Ma szybkich zawodników w składzie. Musimy na nich uważać - mówił przed meczem trener Lecha Poznań Nenad Bjelica.

Ruch Chorzów - Lech Poznań w Pucharze Polski - RELACJA, ZDJĘCIA, WYNIK

Lech Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!