8. Poznań Old Jazz Festival rozpoczęła tradycyjna Parada Nowoorlańska. Muzyczny korowód przeszedł ulicami naszego miasta. Zobaczcie zdjęcia!

Było zabytkowe auto, pojawiły się jazzowe zespoły, a także tancerze przebrani w stroje z epoki. Nie zabrakło poznaniaków. Wszyscy w sobotę przed południem bawili się przy "starym dobrym jazzie".

Parada, która rozpoczęła 8. Poznań Old Jazz Festival, rozpoczęła się przed Starym Browarem i ul. Półwiejską i Wrocławska dotarła na Stary Rynek. Tam rozpoczęły się koncerty w restauracyjnych ogródkach.

Wieczorem, o godz. 18, w Centrum Konferencyjno-Dydaktycznym UM odbędzie się koncert galowy. Wystąpią: Jazzpolizei z Niemiec, Presovsky Dixieland ze Słowacji, Five O'Clock Orchestra z Częstochowy oraz gospodarz imprezy - Dixie Company.

8. Poznań Old Jazz Festival - sprawdź, co w programie!


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiZ regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!