Hektolitry potu, stres i zmęczenie, a przede wszystkim - ekstremalne emocje towarzyszyły zawodom Men Expert Survival Race, które dobiegają końca na Malcie. Nasz fotoreporter wybrał się tam z obiektywem. Kliknijcie galerię i zobaczcie, jaki wycisk dali sobie ich uczestnicy!

Men Expert Survival Race to miejski bieg z przeszkodami. Liczy się nie tylko sprawność fizyczna i wytrzymałość, ale również gra zespołowa.

Tegoroczna trasa, rozmieszczona wokół Jeziora Maltańskiego, reklamowana była jako najtrudniejsza w dziejach zawodów. Na uczestników czekały m.in. park linowy i ekstremalnie strome podbiegi.

Zawodom towarzyszyła zbiórka pieniędzy na operację nóg małej Leny.

ZOBACZ TEŻ: Veganmania 2016 w Poznaniu promuje życie bez cierpienia [ZDJĘCIA]
Agencja TVN


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Sporty siłowe

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anonim (gość)

Szkoda że nikt nie wspomniał, o tym że większość uczestników została oszukana. Organizator nie zapewnił nawet połowy przeszkód opisanych w materiałach, a długość tras często różniła się od rzeczywistych. Polecam zajrzeć na Facebookowy profil wydarzenia i poczytać komentarze niezadowolonych ludzi, którym organizator zaproponował 20% rabatu na następny bieg... Żenada