Masz pomysł na film o Wielkopolsce? Zgłoś swój scenariusz do konkursu! Masz pomysł na film o Wielkopolsce? Zgłoś swój scenariusz do konkursu!

(© Łukasz Gdak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ruszył nabór do drugiej edycji Wielkopolskiego Konkursu Scenariuszowego. Na skrypty wszystkich, którzy chcieliby zrealizować film o Wielkopolsce czeka Film-Art.

Głównym założeniem ogłoszonego właśnie konkursu jest pozyskanie scenariuszy pełnometrażowych filmów fabularnych związanych z Wielkopolską. Chodzi o związek zarówno poprzez tematykę, twórcę/twórców, miejsce akcji, jak i postać.

Napisz scenariusz filmu o Wielkopolsce i wygraj 10 tys. złotych!
Zgłoszenia do Wielkopolskiego Konkursu Scenariuszowego 2016 można składać osobiście, przesyłać listem poleconym lub przesyłką kurierską na adres:

Instytucja Filmowa Film - Art
ul. Bułgarska 19, 60-320 Poznań.


Termin nadsyłania scenariuszy mija 31 października. Regulamin konkursu można znaleźć na stronie oficjalnej stronie Film-Art. Do wygrania 10 tys. złotych.

CZYTAJ TEŻ: Europejskie Dni Dziedzictwa: Zwiedzanie reliktów kolegiaty na Starym Mieście [ZDJĘCIA]


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Kino

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!