Chcecie zaopiekować się malutkimi kociakami? Schronisko w Poznaniu poszukuje chętnych! Chcecie zaopiekować się malutkimi kociakami? Schronisko w Poznaniu poszukuje chętnych!

Schronisko szuka osób, które mogłyby się zaopiekować i stworzyć przy okazji tymczasowy dom dla piątki małych kociaków. (© Schronisko dla zwierząt w Poznaniu)

Chcielibyście pomóc małym kociakom i stać się ich tymczasowymi opiekunami we własnym domu? Teraz macie taką okazję. Schronisko w Poznaniu poszukuje osób do zajęcia się pięcioma małymi kotkami.

- Masz doświadczenie, ochotę i czas? Czekamy na Ciebie! Zapewniamy wyżywienie, akcesoria i opiekę weterynaryjną dla maluchów. - szuka i apeluje do ludzi Schronisko dla zwierząt w Poznaniu.

Schronisko w Poznaniu szuka osób, które mogłyby się zaopiekować i stworzyć przy okazji tymczasowy dom dla piątki małych kociaków. Podopieczni wymagają karmienia butelką co 2-3 godziny i masowania brzuszków.

Wszyscy chętni mogą zgłaszać się na adres e-mail biuro@schronisko.com, lub mogą zadzwonić na numer 61 868 10 86.

Przygarnij psa lub kota z poznańskiego schroniska!


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Zwierzęta w mieście

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!