Aktor znany m.in. z filmu drogówka, ku rozbawieniu przechodniów rozebrał się do rosołu i wziął prysznic na jednym z przystanków tuż przy placu Bankowym w Warszawie.

Był śpiew, szczotka do mycia pleców i gorąca woda. Właściwie byłby to całkiem zwyczajny prysznic, gdyby nie fakt, że aktor brał go tuż obok przystanku autobusowego na placu bankowym.

To zdecydowanie jeden z najmocniejszych happeningów Jakubika, który znany jest chociażby z tego, że na koncertach swojego zespołu doktor Misio publicznie ściąga spodnie i zachęca do tego samego swoją publiczność. Tym razem jednak, ku uciesze warszawiaków, aktor ściągnął nie tylko spodnie, co możemy zobaczyć na filmie.Spot promuje projekt Kultura na widoku, które celem jest promocja legalnych źródeł dostępu do kultury i pobierania muzyki, książek, obrazów czy gier w sposób nie łamiący prawa.


Zobaczcie też: Anna Pięta z HUSH Warsaw: "Zapraszam do naszego dwudniowego modowego królestwa" [Rozmowa NaM]


Rozrywka

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

fff (gość)

Co wspólnego z KULTURĄ ma publiczne obnażanie Panie Jakubik-ekshibicjonisto? . A czy tym pajacem zainteresowała się Policja ( nieobyczajny wybryk).Synowie są pewnie zachwyceni widząc swego tatusia prezentującego sflaczałego wacka